تهدید حسن روحانی و دولتمردانش از سوی اصولگرایان

به گزارش وبلاگ گردشگران، شرق نوشت:حسن دهنوی نماینده اصولگرای مجلس خبر از محاکمه احتمالی دولت داده و گفته است: حسن روحانی و اسحاق جهانگیری برای غارت و تقسیم 60 تن ذخیره طلای کشور و 18 میلیارد دلار ارز کشور میان دوستانشان باید محاکمه شوند و به زودی خواهند شد.

تهدید حسن روحانی و دولتمردانش از سوی اصولگرایان

به گزارش وبلاگ گردشگران در این مطلب آمده است؛

تهدید به محاکمه رئیس جمهور و کابینه روحانی به وسیله نمایندگان اصولگرای مجلس یازدهم تازگی ندارد و تقریبا از همان ابتدای آغاز به کار خود هدف اصلی را سرنگونی دولت دوازدهم قرار داده و برای استیضاح روحانی هم کوشش نافرجام بسیار داشته اند.

بعضی نمایندگان مجلس یازدهم در حالی همچنان بی محابا و با ادبیات ناپسند رئیس جمهور و دولت او را خطاب قرار می دهند که پیش از این، اقداماتشان با تذکر رهبر معظم انقلاب روبرو شده است. روزی نیست که یکی از این نمایندگان هجمه تندی علیه رئیس قوه مجریه نداشته باشد؛ هجمه هایی که اگر صرفا مبتنی بر نقد کارشناسانه بود، بیانش حتما برای برطرف اشکالات احتمالی در هر نهادی، مفید واقع می شد، اما مشکل اینجاست که این هجمه ها یا سوار بر کلماتی ناپسند و دور از ادب است که مغایر با شأن نمایندگی و ادبیات بهارستان نشینی است یا همراه با تهدید و اتهام زنی بی پایه و اساس است که اگر سند و مدرکی وجود داشت بعد از بارها ارسال پرونده ازسوی مجلس به قوه قضائیه خبری از تشکیل پرونده قضائی برای آنالیز اتهامات منتشر می شد.

تنها نتیجه ای که می توان از تداوم اتهام ها به دومین مقام عالی کشور گرفت، آن است که مجلس یازدهم، مجلسی سیاست زده است که از وظیفه مقدس قانون گذاری تنزل پیدا نموده است. هرازچندگاهی خبری از کوشش بهارستانی ها برای کشاندن روحانی به پای میز محاکمه منتشر می گردد که فصل مشترک همه نقدها و حمله ها تسویه حساب سیاسی و جناحی اصولگرایان است و همین امر سبب شده حتی افکار عمومی ناراضی از شرایط سخت مالی با چنین خواسته هایی همراهی نکند.

اوایل هفته بود که احسان ارکانی، عضو کمیسیون برنامه وبودجه، ناکارآمدی مدیران را یکی از علل مسائل امروز کشور خواند و گفت: کمیسیون اصل 90 می تواند به شکایات مردم از مسئولان رسیدگی کند. در این خصوص پرونده های متعددی از مدیران دولت های یازدهم و دوازدهم در کمیسیون اصل 90 تشکیل شده و در حال آنالیز است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس ادامه داد: بعضی پرونده ها مربوط به مدیران جزئی و بعضی مربوط به وزراست که گزارش مربوط به عملکرد وزرا در یک جلسه علنی مجلس قرائت خواهد شد. پیش از سخنان ارکانی هم خبر شکایت از دولت به بهانه ترک فعل، استنکاف در ابلاغ قوانین و شکایت بابت سند2030 که هرگز اجرائی نشد، از بهارستان به گوش رسیده بود و سخنان دهنوی تکرار مکرراتی است که از یک سال گذشته آغاز شده است. برای چندمین بار سخن از محاکمه روحانی و جهانگیری شده است، آن هم در رسانه ملی و به اتهام غارت و تقسیم 60 تن ذخیره طلای کشور و 18 میلیارد دلار ارز کشور میان دوستانشان که هنوز سندی برای اتهامات منتشر نشده است و احتمالا هرگز هم سندی منتشر نگردد. این در حالی است که اصولگرایان هنوز پاسخ گوی تصمیمات اشتباه دولت اصولگرای نهم و دهم مورد حمایت خود نبوده و حتی خبری نه از محاکمه که حتی از پیگیری حیف و میل درآمدهای نجومی نفتی در آن سال ها نیست.

منبع: اقتصادنیوز

به "تهدید حسن روحانی و دولتمردانش از سوی اصولگرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید حسن روحانی و دولتمردانش از سوی اصولگرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید